English   Руский  
Tu jesteś: Strona główna » Systemy » Systemy HVAC dla pomieszczeń bytowych
TEKNOTHERM MARINE HVAC

Dane kontaktowe

Teknotherm Marine HVAC sp. z o.o.

ul. Wyspiańskiego 51
70-497 Szczecin, Polska


e-mail: tmh@teknotherm.no

Systemy HVAC dla pomieszczeń bytowych

Teknotherm proponuje szereg rozwiązań w zakresie klimatyzacji i wentylacji przestrzeni bytowych i technicznych. Wybór konkretnego rozwiązania zależy od projektowanej ilości i wielkości pomieszczeń, wymaganego ciśnienia dla zapobieżenia napływowi powietrza z zewnątrz oraz od zapewnienia odpowiednich warunków zdrowotnych i komfortu cieplnego w pomieszczeniach.
  • System jednoprzewodowy bez dogrzewania - centralny system obróbki powietrza w centrali klimatyzacyjnej z regulacją temperatury w pomieszczeniach poprzez różnicowanie ilości nawiewanego powietrza.
  • System jednoprzewodowy z dogrzewaniem - centralny system obróbki powietrza w centrali klimatyzacyjnej z regulacją temperatury w pomieszczeniach poprzez dogrzewanie stałego strumienia powietrza docierajacego do pomieszczeń w urządzeniach nawiewowych.
  • System dwuprzewodowy (dwustopniowy) - centralny system obróbki powietrza w centrali klimatyzacyjnej z regulacją temperatury w pomieszczeniach poprzez odpowiednie mieszanie ciepłego i zimnego strumienia powietrza w urządzeniach nawiewowych.

Do każdego z systemów klimatyzacji Teknotherm Marine HVAC oferuje standardowe systemy automatyki obejmujące szeroką gamę szaf sterowniczych, czujników i regulatorów specjalnie dostosowanych do specyfiki systemów HVAC na jednostkach morskich.

Wszystkie szafy sterownicze są projektowane i montowane przez Teknotherm Marine HVAC, przetestowane przed dostawą i gotowe do natychmiastowego użytkowania. Wyposażone są w kontrolery sprawdzonych typów DDC i PLC, które zintegrowane z szafami kontrolnymi zapewniają niezawodną i oszczędną pracę systemów HVAC.

Nasze systemy sterowania HVAC zawieraja standardowe interfejsy łączności (komunikacyjne) i są w pełni zautomatyzowane. Komponenty uznanych światowych marek zastosowane w systemach, pozwalają na łatwy i szybki dostęp do części zamiennych.