English   Руский  
Tu jesteś: Strona główna » O firmie » Teknotherm Marine HVAC Sp. z o.o.
TEKNOTHERM MARINE HVAC

Dane kontaktowe

Teknotherm Marine HVAC sp. z o.o.

ul. Wyspiańskiego 51
70-497 Szczecin, Polska


e-mail: tmh@teknotherm.no

Teknotherm Marine HVAC Sp. z o.o.

Wyposażenie i systemy dla zastosowań morskich.

Teknotherm Marine HVAC jest dostawcą szerokiej gamy urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i automatyki dla jednostek morskich. Standaryzacja naszych urządzeń pozwala na skrócenie procesów projektowania i instalacji oraz zwiększenie ich wydajności przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

Naszym klientom oferujemy kompletną dokumentację i pomoc techniczną podczas montażu urządzeń, nadzór nad ich uruchamianiem oraz globalny serwis posprzedażowy.

Basic data

Teknotherm Marine HVAC sp. z o.o.
ul. Wyspianskiego 51
70-497 Szczecin,
Poland

REGON: 320131869
NIP: 8522468539
tel. +48 91 433 18 00
fax. +48 91 433 18 01

web-site: www.teknotherm.pl
e-mail: tmh@teknotherm.no

Registered in the Register of Companies of the National Court Register under KRS No. 0000247694, District Court in Szczecin, XIII Commercial Department of the National Court Register
Share capital: 500 000,00 PLN

C.E.O.

Tomasz Skrzypczak
Managing Director

E-email
tomasz.skrzypczak@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 02
Mobile
+48 603 840 118

After Sales


After Sales Department

E-mail
tmh@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 12
Mobile
+48 695619626

Sales

Robert Oglęcki
Area Sales Manager

E-mail
robert.oglecki@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 12
Mobile
+48 695 619 626

Project Engineering

Jacek Manowiecki
Operational Manager

E-mail
jacek.manowiecki@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 11
Mobile
+48 601 956 740
Grzegorz Frankel
Project Manager

E-mail
grzegorz.frankel@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 14
Mobile
+48 603 840 390

Robert Alabrudziński

Project Manager

E-mail
robert.alabrudzinski@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 16
Mobile
+48 609 140 670

Piotr Sowa

Project Manager

E-mail
piotr.sowa@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 13
Mobile
+48 603 840 670

Eugeniusz Tomczak
Project Engineer

E-mail
eugeniusz.tomczak@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 07
Mobile
+48 603 210 205


Robert Budzynski
Project Department Manager

E-mail
robert.budzynski@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 1809
Mobile
+48 607 205 404


Marta Wiszowata

Project Engineer

E-mail
marta.wiszowata@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 03
Mobile
+48 603 840 409
Piotr Irzyk
Designer

E-mail
piotr.irzyk@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 05
Mobile
+48 607 250 770


Agnieszka Stola

Project Engineer

E-mail
agnieszka.stola@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 18
Mobile
+48 607 570 520

Aliaksei Basionak
Project Engineer

E-mail
aliaksei.basionak@teknotherm.no
Phone
+48 91 433 18 17
Mobile
+48 603 840 190



Praca