English   Руский  
Tu jesteś: Strona główna
TEKNOTHERM MARINE HVAC

Klimatyzatory zblokowane

Większość jednostek pływających ma oddzielne wymagania odnośne wentylacji i chłodzenia, które nie mogą być spełnione poprzez podłączenie do systemu centralnego. Tak pomieszczenie sterówki (mostek) jak i inne posiadają własne niezależne systemy klimatyzacyjne....

Dane kontaktowe

Teknotherm Marine HVAC sp. z o.o.

ul. Wyspiańskiego 51
70-497 Szczecin, Polska


e-mail: tmh@teknotherm.no

Teknotherm Marine HVAC - Witamy na naszej stonie internetowej!

Firma TEKNOTHERM MARINE HVAC powstała w wyniku rozwoju firmy Teknotherm w branży okrętowej oraz poprzez przejęcie działu HVAC & Ventilation od firmy Unitor. Naszą działalność następnie twórczo rozwinęliśmy zarówno pod względem koncepcyjnym jak i technicznym.
Teknotherm Marine A/S jest firmą norweską, sięgającą historią jeszcze okresu przedwojennego - do 1926 roku, gdy zaistniała jako firma projektująca oraz produkująca systemy chłodnicze dla rozwiązań morskich i przemysłowych.

Zdobyte doświadczenie podczas 80-letniej działalności firmy w połączeniu z dorobkiem firmy Unitor w zakresie systemów HVAC, tak od strony wykorzystania wiedzy technicznej jak i uzyskania dodatkowego wsparcia ze strony zespołu inżynierów o wysokich kwalifikacjach sprawiły, że firma Teknotherm Marine HVAC przekształciła się w kompetentnego i rzetelnego dostawcę urządzeń i instalacji systemów HVAC dla potrzeb przemysłu okrętowego.

TEKNOTHERM MARINE HVAC jest obecnie w pełni kompetentnym dostawcą systemów HVAC dla potrzeb przemysłu okrętowego.

Oferujemy:
  • Doradztwo techniczne.
  • Optymalizację systemu na etapie składania oferty.
  • Połączenie projektu z bezpośrednią dostawą.
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.